Uttermost Rising Blue Framed Prints
Description
The Rising Blue artwork displays elegance and style, with abstract cobalt watercolors accentuated by double white matting and soft brushed gold finished frames. Prints placed under protective glass. Artwork by Victoria Borges.
Product Details
| Dimensions | 34 W X 34 H X 2 D (in) |
|---|---|
| UPC Number | 792977322703 |
| Weight | 48 lbs |
Additional information
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 34 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rising |
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Shipping & Delivery


Reviews
There are no reviews yet.